آخرین اخبار «ایلان ماسک

به گفته ی Protocol، او گفته بود: «ممکن است این ربات را متوقف کنی؟ و همین محبوبیت توجه ایلان ماسک را نیز به این ربات جلب کرده است. در سال 2004 ایلان ماسک به مارتین ابرهارد (Martin Eberhard) و مارک تارپنینگ (marc Tarpenning) پیوست تا در راهاندازی تسلا موتور به آنها کمک کند. سوئینی در عوض پیشنهاد متقابلی به ماسک داده بود. ماسک گفته بود که درباره اش فکر می کند و از آن زمان به بعد دیگر با هم صحبت نکرده بودند. Wang Jianlin با 62 سال سن توانسته است با استفاده از تلاش و کسب و کاری که خود راه اندازی کرده است به دارایی خالص 31.6 میلیارد دلار دست پیدا کند. ازآنجاکه سایبرتراک قرار است تا سال آینده عرضه شود و یکی از محصولات در دست ساخت شرکت است، صحبت اخیر وی ادعایی جسورانه بهنظر میرسد.

  • مدیرعامل شرکت اوراکل
  • سن: ۵۴ ساله
  • ثروت: ۷۱ میلیارد دلار
  • استیو بالمر (Steve Ballmer)

Li Ka-shing هنگ کنگی یکی از افراد پولدار این کشور و جهان شناخته میشود که دارای 80 سال سن میباشد. با این حال، در طول هفت سال گذشته، این موشک در معرض نیروهای گرانشی خورشید، زمین و ماه قرار گرفته است. در حال حاضر امکان سفر به فضا با آموزش دیدن توسط سازمانهای فضایی مثل ناسا و یا خرید بلیط سفر به فضا از شرکتهایی مانند اسپیس ایکس و بلو ارجین وجود دارد. به گزارش carscoops، موشک فالکون ۹ که توسط اسپیس ایکس در سال ۲۰۱۵ پرتاب شد، در مسیر برخورد با این جسم آسمانی قرار دارد. شاید سفر انسان به مریخ تا پنج سال دیگر ممکن شود اما اسکان بشر در مریخ، به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد. ربات این پسر جوان دانشجو که ElonJet نام دارد یک ردیاب است که هر بار که جت شخصی ایلان ماسک بلند می شود یا فرود می آید، توییت منتشر می کند.

این شهرت در پی انتشار مطلبی در سایت Protocol درباره ی ربات توییتر ساخت وی نصیبش شد. ایلان ماسک گفت ربات تسلا مهمترین محصول در حال توسعهی این شرکت است که میتواند تجارت خودرو را تحتالشعاع قرار دهد. با این حال این ربات که ۲۶۷ هزار دنبال کننده در پلتفرم توییتر دارد، بدون شک مشهورترین اثر سوئینی است. اسلیم به همراه شرکای مخابراتی خارجی در سال 1990 یک سهام در تلمکس (تنها کمپانی تلفن مکزیک) خریداری کرد.

بایدن و دولت امریکا قصد دارند تولید خودروی برقی را در سال ۲۰۲۲ گسترش دهند و این خبر خوبی برای تسلا به عنوان بزرگترین شرکت تولید خودروی برقی در جهان است. نشریه CNN BUSINEES در مقالهای نوشته: ما فکر میکنیم فروش قوی محصولات تسلا در سال ۲۰۲۲ میتواند باعث نجات سهام این شرکت شود. او در مقالهای نوشته است اگر این سیستم که با انرژی خورشیدی کار کند، سریعتر، کم هزینهتر و کارآمدتر از قطار سریع السیری خواهد بود که هم اکنون در دست توسعه است. موشک فالکون ۹ در ابتدا برای ارسال ماهواره به فضا مورد استفاده قرار گرفت؛ اما طبق گزارشها، سوخت کافی برای بازگشت به زمین نداشت و بنابراین «در مدار بالای زمین رها شد». طبق گزارش TIME، ایلان ماسک تنها فرد پولدار روی کره زمین است که هنوز خانهای به نام خود ندارد!

اطلاعاتی در خصوص این توکنها و یا حتی اگر توکن دیگری با این نام ایجاد شده باشد فعلا در دسترس نیست؛ اما همیشه به توکنهایی که به این صورت منتشر میشوند مشکوک باشید و در مورد آنها تحقیق کنید. ماسک اعلام کرد در بهترین حالت ممکن، انسان ها در پنج سال و در بدترین حالت در ده سال آینده میتوانند به مریخ سفر کنند. اگر نقشههای عجیب آقای ماسک درست از آب در بیایند، اسپیس ایکس با ساختن هزار استارشیپ و پرتاب روزانه سه استارشیپ به فضا، در حدود یک سال یک میلیون نفر را به مریخ خواهد فرستاد. پدربزرگ او موسس کمپانی لورئال بود و فرانسوا بتانکور مییر و خانوادهاش هنوز 33 درصد از سهام این کمپانی را در اختیار دارند. در این بین کمپانی کوک با فروش سالیانه 100 میلیارد دلار توانسته است برای خود سرمایه و شهرت بسیار خوبی را به ارمغان بیاورد.

البته، ایلان ماسک با زبالههای فضایی ناآشنا نیست زیرا تسلا رودستر خود را در سال ۲۰۱۸ به فضا پرتاب کرد. البته در این بین سرمایه او در یک سال گذشته مبلغ حدود 2.9 میلیارد دلار افزایش داشته است. ماسک حین انتشار گزارش مالی تسلا در روز چهارشنبه ربات شرکت را مهمترین توسعهی محصولی خواند که امسال انجام میدهد. ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا که از ایجاد هرج و مرج در زمین خسته شده است، این روزها به ماه علاقه نشان میدهد.