اخبار وزارت اطلاعات – خبرهای فوری مهم

چند وقت قبل دیدم که سیدهادی متنی نوشته و گفته که آقای منتظری ساده لوح نبود. یا مثلا تصور کنید امام نامهای به تو نوشته که خواب را از چشمت گرفته است.

گویا با بیان اینکه افرادی که قبلا به کرونا مبتلا شده اند بیشتر درخطر ابتلا به سویه جدید کرونا هستند افزود: این تصور نباید ایجاد شود که اگر فردی در گذشته به بیماری کرونا مبتلا شده بگوید به سویه جدید مبتلا نخواهم شد. همان موقع که این شایعه علیه آقای بروجردی پیچیده بود، آقای منتظری میآید از آقای بروجردی میپرسد اگر به صحت تلفظ یک امام جماعت شک داشته باشیم، میتوانیم به او اقتدا کنیم؟

این تفاوت روحیهها از همان موقع خیلی بارز و مشخص است. این بخش اصل و اساس گزارش است، بنابراین باید نهایت دقت در نگارش آن به کار گرفته شود و مطالب مورد اشاره به صورت منظم، واضح و قابل فهم ارائه گردند. آنها با کفار، با دشمنان ما، با ضدانقلاب دارند هماهنگی میکنند، ده هزار نفر هم کشته میشوند بشوند، باید اسلام در ایران و همه کشورهای اسلامی برقرار شود.» شما مواضع ایشان را قبل از جنگ در فروردین و اردیبهشت سال 59 درباره لزوم سرنگونی رژیم بعث و صدام ببینید. همه میدانستند وقتی بحث واجبات و تکلیف الهی پیش بیاید، امام کوتاه نمیآید. در خاطرات آقای ریشهری هم هست که وقتی وزارت اطلاعات پیشنهاد تبعید سیدهادی را مطرح میکند، پیشنهاد برخی مسئولین، اعزان او برای ماموریت خارجی است تا آبها از آسیاب بیفتد؛ در حالی که سیدهادی اصل فتنه بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا درپلدختر داریوش امانی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح پل بابازید (شهید سلیمانی) پلدختر اظهار کرد: بازسازی بخشی از پروژه های سیل سال ۹۸ در لرستان در حال اجرا و بخشی از آن مربوط به پل ها و ابنیه ها است که برای بخش باقی مانده منتظر دریافت اعتبارات هستیم. معدل لیسانس پذیرفته شده باید با معدلی که قبلاً در زمان ثبتنام برای شرکت در آزمون به سازمان اعلام کرده، و یا در مراحل بعد اصلاح کرده است، یکسان باشد، از ثبتنام قطعی آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) خودداری خواهد شد.

برای این کار باید به سایت سازمان امور مالیاتی مراجعه کنید و گزارش­هایی که طرف مقابلتان ارسال کرده را مشاهده کنید. آیا باید حقوق ودستمزد پرداختی به پرسنل بصورت فصلی ارسال گردد؟ مدیرکل اطلاعات قم میگفت یک پیامی از طرف وزیر اطلاعات داشتیم که باید به آقای منتظری منتقل میکردیم. میگفت من رفتم آنجا و سیدهادی ما را فرستاد به اطاق ملاقات آقای منتظری. خودش قدرت اقدام داشت اما میگفت سیستم باید به این نقطه برسد و تصمیم بگیرد. معاون وزیر اقتصاد خبر داد: در هفته پیش رو به سهامداران خرد یک نماد را معرفی خواهیم کرد که مبلغش یک ریال است، بهتر است مردم این اطلاعیه را با دقت مطالعه کنند.

در حالی که افراطیون مدعی اصلاحات ظرف هفته گذشته فضاسازی گستردهای علیه طرح اختصاص بنزین به هر شهروند به جای هر خودرو ترتیب دادند، استاندار سابق سمنان مدعی شد: این طرح مزیتدار، طرح روحانی بوده است! امام برمیگردد به او میگوید این چه حرفی است زدی؟

بر اساس این قرارداد، تعداد بیمهشدگان پایه حدود یک میلیون و 700 هزار نفر است. اما در این مرحله با مطرح شدن پیشنهادات در صحن علنی کمیسیون تلفیق از فرمول جدید برای افزایش حقوق رونمایی کرد.

آنجا میگوید «بر خلاف خمینی منتظری دارای سادگی زودباوری و دهنبینی خاص است، که در نتیجه هرچه اطرافیانش پیشنهاد مطرح میکنند، بدون بررسی آن را تایید و صحه خواهد گذاشت. آقای بروجردی میگوید شما نخوان. نقلی هم از آقای طاهری اصفهانی هست که خطاب به امام میگوید شما را به خدا سیدمهدی را ول کنید و سیدهادی را بگیرید که اصل فتنه او است! او آدم ویژه ای است و سیدمهدی به گرد پایش هم نمیرسد. مؤسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری تازهترین نتایج رتبهبندی پژوهشگاهها برای سالهای ۹۸-۹۹ را اعلام کرد. به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در اطلاعیهای اعلام کرد: به آگاهی هموطنان عزیز و گرامی میرساند در…

تبریک به هدایت هاشمی عزیز و همسر محترم. یکی دیگر عبدالله نوری است که به نظر من نه با امام و نه با آقای منتظری صادق نبود. نکته قابل توجه در رنگ سال ۲۰۱۶ در این بود که تنها سالی که بیش از یک رنگ به عنوان رنگ مد سال انتخاب میشد همین سال بود و این اتفاق قبل از این سال و بعد از آن تاکنون هیچ وقت اتفاق نیافتاده است.

اگر درست یادم باشد در پرونده قبل انقلابش هم دیدم که ساواک گفته این فرد، ذهن فوق العاده تخریبگری برای شیطنت و به هم ریختن اوضاع دارد. کلا جناب آذرنگ نقش ها و فیلم ها را خیلی جدی و سخت میگیرد و اگر نقشی را نتواند عمیقا درک کرده و به اصطلاح آن را زندگی کند، قبولش ندارد.

آن هم به سیدمهدی که یک بازیگر سیاسی است! نویسنده افزود: ولیعهد سعودی، محمد بن سلمان و اطرافیان او، پیروزی بایدن را کابوس وحشتناکی میدانند و دلیل آن، مواضع دموکراتیک وی در مورد پایان جنگ در یمن، پرونده ترور خاشقجی و حقوق بشر و رابطه با ایران است. امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش، در آیین تجلیل از خانواده ایثارگران و پیشکسوتان منطقه یکم امامت، نقش ایثارگران و پیشکسوتان نداجا را با انتقال تجربیات چند دهه تلاش صادقانه به کارکنان جوان انقلابی، تاثیرگذار در پیشرفت های چشمگیر نیروی دریایی دانست و افزود: اگر امروز بدست توانای جوانان انقلابی نداجا، ناوشکن ها ساخته میشوند و در دریاها برای ایران اسلامی اقتدار می آفرینند، مرهون تلاش ها و مجاهدت های مخلصانه شما پیشکسوتان است.