اخبار و قوانین ترک کار سال 99- شکایت از کارفرما-عدل و داد

هر متنی را که میخواهید در گزارش پیشرفته اکسل ظاهر شود را تایپ کنید. در همهی کشورهای پیشرفته گزارشدهی و گزارشگیری نقش تعیینکنندهای دارد و به عنوان فن، ابزار و وسیله­ی اصلی تنظیم چرخهی کاری و بهینهسازی تداوم امور بخش­های مختلف دولتی، نظامی و اداری تلقی میشود.

زمانی که شما گزارش مدیریتی مناسبی به مدیر میدهید، او متوجه میشود در بخشی که مدیریت آن بر عهده شماست چه رخ داده. به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان گفت:۶۳ درصد مجموع خسارات سیلاب سال ۱۳۹۸ پرداخت شده و ۳۷درصد باقی مانده خسارات وارده به بخش کشاورزی و دام استان با مصوبه اخیر هیات دولت پرداخت میشود و باقی مانده خسارات سیلاب ۹۸ خوزستان که بالغ بر ۲ هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال است. او در ادامه بیان داشت: ۲ هزار و ۳۰۰میلیارد ریال از خسارات سیلاب تصویب و ابلاغ شده و ۵۱۰میلیارد ریال دیگر نیز در سفر اخیر معاون اول رییس جمهوری به خوزستان نیز مورد موافقت قرار گرفته و از روز شنبه ۹ مرداد پرداخت خسارات سیلاب ۱۳۹۸ شروع و به حساب کشاورزان و دامداران خوزستانی واریز خواهد شد.

سپس اقای علی زاده مدیر مدرسه نوردر باره ی وظایف خود توضیح دادند که هماهنگی بین سه معاون را برعهده دارد وهراتفاقی بیافتد برعهده مدیر است ومدیر باید پاسخ گوباشد،مدیررابط بین مدرسه واداره ورابط بین معلمان واولیاءاست وهمچنین بررسی حساب وکتاب مال مدرسه را برعهده دارد. 1،4ابلاغ کتبی نتایج امتحان دانش آموزان و اعلام نظریات معلمین به اولیاء دانش آموزان به منظور بررسی علل رشد یا افت تحصیلی. 1،10پیشنهاد سازمان آموزشی، پرورشی و اداری مدرسه حداقل یکماه قبل از شروع سال تحصیلی به اداره آموزش و پرورش محل با توجه به درجه مدرسه و ضوابط مصوب سازمانی. نظر به این مطلب برنامه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 99 – 1400 تدوین شده و با توجه با وضعیت های مختلف استانی ( قرمز، زرد و سفید) اجرا خواهد شد.

6. در صورت نیاز از سایر اعضای مجموعه برای تدوین گزارش کار کمک بگیرید. امروز یکشنبه 20/9قرار بود عصر ما برای سومین بار برای درس کار ورزی به مدرسه نور برویم.دسته جمعی وخیلی خوشحال مثل همیشه رفتیم وسوار مینی بوس دانشگاه شدم وسط راه که میرفتیم اقای خیری راننده مینی بوس همش غر میزد که زیاد سوار شدین وماهم میخندیدیم ومیگفتیم اشکال ندارد.امروز من خیلی خوش حال بودم این جلسه ما باید گزارش عاطفی وگزازش سازمانی ـ اداری را تهیه میکردیم امروز سعی کردم حواسم را حسابی جمع کنم تاچیزی از قلم نیافتد. امروز یکشنبه 20/9قرار بود عصر ما برای سومین بار برای درس کار ورزی به مدرسه نور برویم.دسته جمعی وخیلی خوشحال مثل همیشه رفتیم وسوار مینی بوس دانشگاه شدم.

درس کارورزی باعث شد که ما دانشجومعلمان با نحوه کار وفضای کاری معلمی اشنا بشیم وهمچنین باعث شد که ما با نحوه کلاس داری وفنون وروش های تدریس اشنا بشیم تا بهتر بتوانیم دراینده وارد حرفه معلمی بشیویم وکارایی خود را نشان بدهیم. پس بهتر است به ناخدای کشتی سازمان نقشه درستی بدهیم تا کشتی را به مقصد هدایت کند. به نظر من درس کارورزی یکی از درس های عملی است که بهتر میتواند دانشجو معلمان رابا محیط واقعی معلمی وطرز کار معلمی اشنا کند. در صورتی که شورای پزشکی تشخیص دهد که فرد معاینه شده به دلیل کار زیاد و سنگین دچار بیماری شده است یا در معرض ابتلا به بیماری های جسمانی است، کارفرمایان و مسئولین شرکت موظف اند که کارگر را بر اساس نظریه شورای پزشکی، به بخش دیگری منتقل کنند و در مقابل از دستمزد و حق السعی کارگر نیز کم نکنند.

به گزارش برنا به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، «حمید زادبوم» افزود: صادرکنندگان سال ۹۸ تا پایان مردادماه فرصت دارند بر اساس مفاد بسته سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات سالهای ۱۴۰۰-۱۳۹۷و روشهای مندرج در این بسته، نسبت به رفع تعهدات ارزی صادراتی خود اقدام کنند. اهتمام در مورد شناسائی دانش آموزانی که ناھنجاری ھای رفتاری، نارسائی های اخلاقی و مشکلات خانوادگی دارند با همکاری معلمان و اقدام در اصلاح و رفع مشکلات آنان به طرق مقتضی.

تامین و اجرا میشود و دیگر برنامه های ملی و مذهبی هم به فراخور اهمیت و امکانات مدرسه اجرا میگردد. یادآور میشود آخرین بار، خاتمی در انتخابات اخیر از همین ائتلاف جمهور برای شورای شهر تهران حمایت کرد که با بیاعتنایی گسترده مردم مواجه شد.

و اولین سالروز پیروزی انقلاب دیشب اعلام کرد که مراسم افتتاح نخستین روز این جشن، صبح دوشنبه ۱۵ بهمن با پیام امام خمینی و سخنان دکتر بنی صدر رئیس جمهوری ایران بر مزار شهدای انقلاب در بهشت زهرا برگزار میشود.

در سالهای گذشته میزان افزایش حقوق، تنها بر اساس نرخ تورم بوده، بدون این که به حداقل نیازهای کارمندان و کارکنان توجهی شود. نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در دویست و هشتاد و دومین جلسه شورای عالی کار، تصمیم به افزایش حداقل دستمزد 98 کارگران از یک میلیون و 114 هزار تومان سال گذشته به یک میلیون و 517 هزار تومان در سال 98 گرفتند.

میزان بارش های هفته گذشته به چه میزان بوده است؟ مطمئن باش با این کار بچهها هفته آینده حواسشون بیشتر جمع می کنند. آقای عبدالهی توضیحاتی هم درباره گروه پیشتازان ارائه کردند:گروه های پیشتازان در بخش های مختلفی فعالیت میکنند و بیشتر زیر نظر کانون ها فعالیت دارند د و گاهی هم در نمازجمعه فعالیت دارند .البته کار پرورشی مختص به معاون پرورشی نمیشود و خود معلم ها هم به پرورش دینی و اخلاقی دانش آموزان در سر کلاس درس کمک میکنند .و بیشتر معاون پرورشی هماهنگ کننده است . پایه حقوق امسال کارگران بیمه شده بخش خصوصی چقدر است؟

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، در سخنانی پیرامون افزایش حقوق کارکنان دولت، در بودجه سال ۹۹ گفته بود: «متوسط افزایش حقوق در سال آینده ۱۵ درصد خواهد بود». 1،2بررسی و شناسائی معلمان و مربیان و دیگر کارکنان مدرسه که نیازمند به دوره ھای بازآموزی و کار آموزش ھستند و معرفی آنان به اداره متبوع جهت اقدام لازم. بنابراین عدم حضور کارگر در محل کار به معنای ترک کار نمی باشد.

حضور در جلسات برگزاري امتحانات داخلي و نهايي به عنوان مراقب يا ناظر، يا مسؤول حوزه و يا برحسب مسؤوليتي كه طبق دستور عمل هاي صادره از سوي آموزش و پرورش به وي محول مي گردد. حضور در محل خدمت حداقل يك ساعت قبل از شروع كار رسمي مدرسه و خروج از آن پس از پايان ساعات كار اداري و تنظيف كامل اطاقها و محوطه محل كار براساس تقسيم كار در تمام اوقات مقرر ضمن سال و در تابستان و انجام ديگر وظايف.

اگر خودرو شما، قبل از ساعت ۱۰ صبح وارد محدوده طرح ترافیک شود و بعد از ساعت ۱۶ نیز از محدوده خارج شود، در صورتی که معاینه فنی برتر داشته باشد، ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان باید عوارض بدهد. شرکت فعال در دوره های کارآموزی و گردهمایی جلسات پرورشی، آموزشی و اداری که از طرف وزارت آموزش و پرورش و سازمانھای مربوط تشکیل می شود و کوشش در به رهگیری از نتایج بررسی ھا برای بهبود امور آموزشی، پرورشی و اداری مدرسه از طریق طرح مسائل مربوط درشوراها معلمان و مربیان و دیگر کارکنان. اگر خودرویی معاینه فنی برتر داشته باشد و خارج از محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا ساکن باشد و بخواهد در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ تردد کند، ان هم بین ۶:۳۰ تا ۱۰ یا ۱۶ تا ۱۹، عوارض چقدر است؟

1،6نظارت دقیق بر نحوه رفتار و کردار و پوشش اسلامی دانش آموزان در داخل و خارج از مدرسه براساس موازین و دستورالعمل های مربوط. پیگیری فعالیتهای پرورشی و مشکلات تربیتی دانش آموزان در خارج از مدرسه با هماهنگی با مدیر یا معاون پرورشی و تربیت بدنی. بعد از حدود 5دقیقه زنگ خورد وبچه ها با سرعت زیادی به سمت کلاس ها هجوم اوردند (2)و اقای بیرانوند معاون اموزشی مدرسه با سوتی که دردست داشت بچه ها رو هدایت میکرد (3)و حواسش بود که به در ودیوار نخورند(3) وهمدیگر را له نکنند (3)البته یک سری دانش اموز بازی گوش هم انگار نه انگار وسط حیاط چرخ میخوردند(2) و دلشان نمیخواست سر کلاس بروند ما این زنگ سر کلاس نرفتیم وبه دفترمدرسه مراجعه کردیم تا از مدیر (اقای عالی زاده)گزازش سازمانی اداری بگیریم معلملن هنوز سر کلاس نرفته بودند ومدیر ومعاون خیلی باخوش رویی معلم ها که اکثرا خانم بودند رابه سر کلاس ها هدایت کردند و ما رفتیم ودر دفتر نشستیم و اقای بیراوندوسپس عالی زاده در رابطه با چارت سازمانی ووظایف اداری برای ما مفصل توضیح دادند وما هم یادداشت برداری میکردیم و پذیرایی هم در دفتر از ما شد البته فقط یک چایی که دستشان درد نکند.

همکاری با مدیر و معاون پرورشی و سایر در خصوص الویت بندی و تدوین برنامه ها و پیش بینی منابع مورد نیاز فعالیتهای تربیتی با توجه به نیازها و ویژگی های دانش آموزان جهت ارائه و تصویب در شورای مدرسه.