استراتژی مدیریت محتوای سازمانی (ECM) را بهتر بشناسیم • کلیکمایند

بسیاری از قالبهای وردپرس نشانهگذاری اسکیما را در کد خود دارند. اگر قبلا ستارههای امتیازدهی را برای یکی از نتایج جستجو در گوگل دیدهاید، بهتر است بدانید این ستارهها یکی از نتایج استفاده از اسکیما است. چنین قابلیتی میتواند به شما کمک کند جایگاه ویژهای در صفحه نتایج جستجوی گوگل بهدست آورید و نرخ کلیکتان را افزایش دهید. ترافیکی که از جستجوی تصاویر میآید میتواند به مرور زمان بسیار زیاد شود. اگر سایت شما یک سایت وردپرسی است به سادگی و با استفاده از افزونههای افزایش سرعت سایت نظیر Wp-Rocket و Asset Clean Up میتوانید سرعت سایت خود را تا حد قابل قبولی افزایش دهید.

در بخش قبل دیدیم که ویژگی های اصلی و حرفه یا وردپرس چیست و چه چیزی باعث رشد این سیستم مدیریت محتوا شده است و آن را به این حد از محبوبیت رسانده است. هدف اصلی از توليد محتوا، بازديد بيشتر مخاطبين و درنهايت انجام عملی است كه شما در ذهن داريد، مانند خريد از محصولات سايت. به عبارت دیگر، یک پورتال را می توان مجموع چندین سایت پویا نامید که برای رسیدن به یک هدف خاص ترکیب شده اند. برای اینکه سرویس بتواند اطلاعاتی را به کاربر ارسال کند که قابلیت ذخیره داشته باشد از SMS استفاده میکند. اگر سایت حرفه ای طراحی کنید نرخ تبدیل کاربر را بالا میبرد که در فروش محصولات و خدمات سهم زیادی دارد.

گوگل ۱۱ سال پیش و در سال ۲۰۱۰ به صورت رسمی اعلام کرد که سرعت سایت بر روی رتبهبندی تاثیر میگذارد. در این صورت این دایره بازتر شده و شما نیاز به آشنایی با یک زبان برنامه نویسی وب مانندPHP یا Python یا Perl یا Ruby را خواهید داشت. شما این امکان را خواهید داشت که وردپرس خود را با استفاده از یک یا چند افزونه به یک سیستم مدیریت آموزشی جذاب و حرفه ای تبدیل نمایید که بتواند پاسخگوی نیاز تمام کاربران باشد.

این دوره های آموزشی به ترتیب و از سطح ساده به پیشرفته طراحی شده و همگی به صورت فیلم آموزشی می باشند. در این نوع سیستم، کاربر به کدهای آن دسترسی ندارد و باید به صورت ماهیانه یا سالیانه آن را اجاره کند. صاحبان وبسایتها به طور متوسط فرصت اندک ۵ ثانیهای در اختیار دارند که نظر مخاطب را جلب کنند، در غیر این صورت کاربر به فکر ترک سایت خواهد بود. در زبان های نفسیر شوند Interpreted سورس کد آن ها به صورت یکباره کامپایل نمیشه بلکه هرخط از کد توسط برنامه های مفسر یا تفسیرکننده (Interpreter) به صورت خط به خط بررسی و سپس تفسیر و اجرا میشه.

یوست همچنین به صورت خودکار به تمام صفحات بلاگ و نوشتهها، اسکیمای Article یا مقاله اضافه میکند. این روش ابعاد بسیار گستردهای دارد که در این مقاله نمیتوان به تمامی آنها پرداخت. انتخاب هر کدام از این روشها بستگی دارد به اینکه چه کاری میخواهید انجام دهید، البته برای هر کدام از این روشها باید هزینه طراحی سایت را پرداخت کنید.

دنیای مجازی و وب با هدف به اشتراک گذاری محتوا و مطالب گوناگون شکل گرفت برای اینکه بتوانید محتوای مورد نظر خود را هرچه سریعتر در محیط وب منتشر کنید لازم است برنامه ای داشته باشید که به طور کامل از ایجاد مدیریت و بروز رسانی یک وب سایت پشتیبانی نماید.

بیشتر طراحان وب سایت ها و کاربران اینترنتی نیز جوملا را جهت طراحی سایت خود ترجیح می دهند زیرا علاوه بر رایگان بودن، محیط کاربری زیبا و گرافیک عالی به راحتی قابل توسعه و قابلیت ارتقاء دارد. می توانید علاوه بر Php کد های بقیه زبان ها مثل Html، Css، جاوا اسکریپت و … معماری های جدید و فریم ورک های روز و محبوب را بشناسید و از آن ها استفاده کنید. برای یافتن لینکهای شکسته به بخش Coverage از سرچ کنسول سایت خود مراجعه کنید. هیچکس، نه کاربران و نه گوگل از لینک شکسته خوشش نمیآید.