ایلان ماسک – زندگینامه مردی که رویای شکستن مرزهای زمان و مکان را دارد

بیت کوین جایگزین خوبی برای ارز معاملاتی نیست درحالی که دوج کوین برای انجام تراکنش ها مناسب تر است. آنها همچنین معتقدند که این دارایی برای یک سیستم مالی همتا به همتا صحیح طراحی شده است و با توجه به پذیرش آن به عنوان ارز قانونی درالسالوادور، میتوان از آن برای انجام تراکنش ها استفاده کرد. ایلان ماسک ساله برای اولین بار برنامه خود را برای فروش خانهها و بیشتر دارایی خود به عنوان راهی برای انتقاد صریح از دارایی خود اعلام کرد.

  • ارزش خالص: ۴۰ میلیارد دلار
  • ارزش خالص: ۴۲٫۲ میلیارد دلار
  • رئیس ناشران جامعه
  • ارزش خالص دارایی: 120.8 میلیارد دلار
  • Adam J. Tonge (@ajtonge40) 2 فوریه 2022
  • متولد: ۲۸ اکتبر ۱۹۵۵

الکس اسپیرو؛ وکیل آقای ماسک روز سهشنبه گذشته ضمن رسیدگی به پروندهای در دادگاه اعلام کرد که صندوق دارایی دولتی عربستان سعودی از تلاش وی برای خصوصیسازی شرکت حمایت نموده و با این اقدام موافقت کرده است. ترجیحاً 5 روز در هفته و هرروز دو ساعت. او به عنوان مدیر اجرایی این دو شرکت هیچ دستمزدی دریافت نمیکند! مجله تایم از سال ۱۹۲۷ عنوان «شخصیت سال» را انتخاب میکند. پیش از ایلان، افراد موفق دیگری همچون گرتا تانبرگ، جو بایدن، دونالد ترامپ، انجلا مرکل، باراک اوباما، مارک زاکربرگ، ولادمیر پوتین، جورج دابلیو بوش، بیل کلینتون و غیره به عنوان شخصیتهای برتر سالهای گذشته انتخاب شده بودند. زمانی که صحبت از اینترنت میشود همگی میدانیم که با مفهومی به وسعت کل جهان مواجه هستیم و همین اینترنت باعث شده تا بسیاری از افراد مشغول به کار شوند و بسیاری دیگر بتوانند با دیگر نقاط جهان ارتباط برقرار کنند.

ایلان ماسک یکی از ثروتمندترین افراد جهان است و طبق اطلاعات مجلهی فوربز در حال حاضر با ثروتی بالغ بر ۱۸۰ میلیارد دلار در رتبهی سوم ثروتمندترین افراد جهان قرار گرفته است. تا اجرایی شدن و بهرهبرداری از آن زمان بسیاری ماندهاست، چرا که هزینه بهرهبرداری از آن در حال حاضر 70 میلیارد دلار است که باید کاهش یابد و موانع زیستمحیطی بسیاری در راه آن قرار دارد. در این تصادف ایلان ماسک پس از تغییر لاین ناگهانی در حالی که با سرعت 130 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت بوده کنترل خودرو را از دست میدهد. در حالی که کلاهبرداران بازار کریپتو آزادانه در این شبکه اجتماعی در حال گشت و گذار هستند…

توئیتر محبوبترین شبکه اجتماعی نزد ماسک محسوب میشود و او حتی نظرسنجیهای مهم در خصوص برنامههای کاریاش را هم آنجا برگزار میکند. بر اساس خبر منتشر شده در بی بی سی ایلان ماسک این پیام را در توئیتر خود به اشتراک گذاشته است:« فکر می کنم قیمت سهام تسلا خیلی بالا است. او در سال ۲۰۱۳ یک طرح مفهومی انقلابی را منتشر کرد؛ طرحی که میتواند صنعت حملونقل را بهکلی متحول کند. به باور ایلان ماسک این موضوع یک مشکل بسیار بزرگ محسوب میشود. طبق گزارشات و اخبار جدید به دست آمده از وبسایت cnbc، ایلان ماسک، مدیرعامل کمپانی بزرگ تسلا و اسپیس ایکس که به عنوان یک حمایت کننده وفادار رمز ارز دوج کوین شناخته میشود در ماه اکتبر ۲۰۲۱ (مهر-آبان ۱۴۰۰)، اعلام کرده است که علاوه بر میم کوین دوج کوین، بر روی رمز ارزهای بیت کوین و اتریوم نیز سرمایه گذاری کرده است.

او پشت فرمان اتومبیلی می نشیند که خودش ساخته است و با 66 میلیون دنبال کننده در تویتتر، یکی از دوستداران پر و پا قرص توییتر و همچنین پدرخوانده دوج کوین است. بیشتر بخوانید: ادعای تجاوز جنسی شادمهر عقیلی ؛ کاربران توییتر چه میگویند؟ رئیس شرکت خودروسازی تسلا در توییتر بارها درباره دوجکوین، ارز دیجیتال مورد علاقهاش نوشته که باعث تغییرات شدید قیمت شده است. این یعنی در ایران هر ماه باید حدود ۳ میلیون تومان هزینهی اشتراک اینترنت بپردازیم که به واقع بسیار گران است.

پس از دیدار از کارخانههای هوا فضایی در جهان، متوجه قیمت نجومی سفینه شدم؛ هزینهای حدود 65 میلیون دلار. آنها در این سال توانستند موشک «فالکن ۹» (Falcon 9) را همراه ۱۰۰۰ پاوند محموله به ایستگاه بینالمللی فضایی بفرستند. ایران اکونومیست-طبق گزارشی جدید به نظر می رسد شرکت بورینگ ایلان ماسک قصد دارد به جای حمل و نقل انسان وارد حوزه باربری محموله ها شود و برای این منظور تونل های عریض تر حفر خواهد کرد. در این محموله علاوه بر ۵ هزار خرس آبی، ۱۲۸ ماهی مرکب کوچک که در تاریکی میدرخشند نیز وجود دارد.