باید از ظرفیتهای قانون اساسی استفاده كنیم

پرایس در ادامه ادعاهای خود گفت اگر تهران و واشنگتن برای بازگشت متقابل به برجام به نتیجه نرسند، ایالاتمتحده مسیر دیگری را پیش میگیرد. مالی همچنین در بخش دیگری از ادعاهای خود گفت: ما دیدگاه متفاوتی درباره ازسرگیری تعهدات برجامی از سوی آمریکا داریم. به گزارش ایرنا، پوتین روز یکشنبه در گفت و گو با شبکه تلویزیونی روسیه ۱ گفت: فروپاشی شوروی به عنوان برحه ای از تاریخ روسیه صورت گرفت که ۱۶ جمهوری و منطقه شوروی اعلام استقلال کردند. او با شکست “تیم فیلیپس” (Tim Phillips) اعتدالگرا که یک بازرگان کوچک بود و شکست “جیسون مشل” (Jason Meshell) محافظهکار به عنوان نامزد نهایی حزب جمهوریخواه اورگن وارد فاز رقابت با “دیوید وو” (David Wu) دموکرات شد. به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، «لیندسی گراهام» سناتور جمهوریخواه گفت، در آینده نزدیک با «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا درباره آینده حزب گفتوگو خواهد کرد. در روز 4 جولای 2012، روزنامه نیویورک تایمز به انتخاب عامری در لیست منتشره “موسسه کارنگی” بعنوان “مهاجرین افتخارآور آمریکا” اشاره کرد.

در آثار آلیسون ویر (Alison Weir)، نویسندهی پرفروش نیویورک تایمز همواره پیوندی ناگسستنی میان تاریخ و ادبیات به چشم میخورد. در این میان اظهارات آقای عباس عبدی، فعال پرکار در روزنامههای اصلاح طلب که روزانه چندین یادداشت و مصاحبه از او در نشریات و رسانهها منتشر میشود، بوی تکفیریگری میدهد با همان ضعف استدلال و تناقضات آشکار. ایلنا نوشت: رئیسی بعدها در دیدارهای خودش با اهالی دولت و سایر بخشها اعلام کرد به دنبال دولت فراجناحی است و قصد دارد کابینهای متشکل از همه دیدگاهها داشته باشد و از حضور جوانان بهره بگیرد . همچنین توفیق حضرتعالی در کسب رای اکثریت ملت عظیمالشأن ایران را از صمیم قلب تبریک میگویم و معتقد هستم که باور راسخ حضرتعالی به پیروی از منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و همچنین کارنامۀ درخشان جنابعالی در عدالتمحوری و حمایت از محرومین و مستضعفین و توفیقات شما در دستگاه قضا که موجی از امید و رضایت در بین مردم ایجاد کرد و همچنین اعتقاد حضرتعالی به در اولویت قرار دادن شایستهسالاری و مقابله ساختاری با فساد، نوید دهندۀ آیندهای درخشان برای ملت عزیز ایران و رساندن کشور به قلههای پیشرفت و اقتدار و رفاه خواهد بود. در سال ۷۱ یا ۷۲ در زمان ریاست جمهوریِ پدر همین بوش بر اثر ظلم واضحی که علیه سیاهپوستها بهوقوع پیوسته بود، شورش عظیمی در بعضی از ایالتهای آمریکا بهوجود آمد و چون پلیس نتوانست مقابله کند، ارتش را وارد صحنه کردند.

در زمان رئیس جمهور فعلی آمریکا در شمال افغانستان -آن وقتی که افغانستان را اشغال میکردند- غیر از بمبهایی که بر سر مردم ریختند و فجایعی که در شهرها ایجاد کردند، در یک زندان جمع کثیری زندانی را به رگبار بستند و قتل عام کردند؛ خبرش هم در دنیا پیچید، منتها امپراتوریهای خبری نمیگذارند این خبرها بماند و در ذهن مردم جایگزین شود؛ فوراً خبر را جمع میکنند. آنوقت میگویند در فلان کشور یا در ایران اسلامی به فلان زندانی اهانت شده؛ مثلاً فرض کنید به او دمپاییِ درستی ندادهاند! علاوه بر این، در ردههای دانشگاهی به عنوان نماینده یا هماهنگ کننده فعالیتهای بسیاری داشت. روحانی با اشاره به حمایت دولتهای یازدهم و دوازدهم از شركت های دانشبنیان در كشور، گفت: ۴۴۰۰ شركت دانش بنیان را حمایت كردیم كه علاوه بر اشتغال آفرینی برای 300 هزار نفر ، ۶۰ هزار میلیارد تومان گردش مالی ایجاد كرد و این نشان میدهد كه علم و فناوری ما میتواند تحول بزرگی در كشور ایجاد كند.

از جمله کامبیز مهدیزاده، داماد حسن روحانی در خصوص دیدار اخیری که بین آقایان ناطق نوری، سیدمحمد خاتمی، سیدحسن خمینی و حسن روحانی برگزار شد به دیدهبان ایران گفت: این دیدار به دعوت سیدحسن خمینی صورت گرفته و از قبل برنامهریزی شده نبود، چون اینگونه دیدارها بین این افراد روتین و عادی است. هری رید رهبر پیشین اکثریت سنا و یکی از دوستان بایدن گفت: فیلیباستر از بین رفته است. بایدن بزرگ ترین فرزند این خانواده کاتولیک بود و بعد از او والدینش صاحب سه فرزند دیگر شامل یک خواهر و دو برادر برای جوزف شدند. با توجه به شرایط جدید منطقه قفقاز معتقدیم احیای مسیرهای سنتی و تسهیل جابجایی کالا و مسافر در منطقه پس از سه دهه، به رشد و توسعه منطقه اکو کمک خواهد کرد. رییس جمهوری تصریح کرد: مسکن مهر را با هر مشکلی تکمیل خواهیم کرد و با کمک بیشتر به بنیاد مسکن برای طرح تغییر در بافت فرسوده اگر طرحی داشته باشید که توسط بخش خصوصی قابل اجرا باشد، دولت از آن حمایت خواهد کرد. عامری، استاد جمعآوری کمک مالی است. اما گلی عامری، در استنفورد بود که با همسر آینده خود یعنی “جمشید (جیم) عامری” که هم اکنون سرمایهگذار املاک و مسکن است، آشنا شد.