برای اینکه متوجه شویم وردپرس چیست؟

تا کنون بیش از ۷۴٫۶ میلیون وب سایت با وردپرس راه اندازی شده است. و همچنین به کسب و کارهای نو ظهور یک سایت با کیفیت ارائه دهد تا در ابتدای کار شاهد پیشرفت باشند و با انگیزه ای بیشتر از قبل پیش بروند و در راه توسعه کشور عزیزمان گام بردارند.

اندروید (Android) یک سیستم عامل متن باز (Open Source) است که بر پایه هسته لینوکس توسط گوگل مخصوص تلفن های همراه و سایر دستگاه های هوشمند توسعه یافته است. راهحل این مسئله استفاده از ویژگی Open Source وردپرس است. لاراول برای نمایش View های پروژه از Blade استفاده می کند. این ویرایشگر امکان ایجاد یک محیط آماده برای پروژه های GitHub یا GitLab را برای شما فراهم میآورد. شعار این ادیتور کد این است که به شما امکان میدهیم آینده را در مرورگر خود کد نویسی کنید! امکان به روزرسانی محتوای سایت را به ورژن های جدیدتر و تغییرمحتوا به ورژن های قدیمی ترفراهم می کند ، همچنین این ویژگی امکان ردیابی هرگونه تغییراتی را که کابران در فایل ها ایجاد می کند و نیز لاگ ها (Log) را فراهم می کند.

ویژگیها و قابلیتهای PHP 8 همانطور که گفتهشده بود، باعث بهبود عملکرد و رفع خطاهای ورژن های قبلی شد. بیشتر ابزار های موجود توسعه دهندگان را قادر می سازند تا آنجا که دوست دارند نصب محلی ایجاد کنند، بنابراین این یک روش خارق العاده برای آزمایش به روز رسانی های جدید است. تیم فنی، توسعه و نگهداری داتک در تلاش بوده و هست تا با استفاده از به روزترین و پیشرفتهترین متودولوژیهای طراحی سایت یک سیستم یکپارچه و منحصر بفرد با امکانات فراوان و مدیریت آسان برای شما فراهم آورد.

در بخش آموزشی این سایت چندین بازی معروف معرفی شده است که به صورت آنلاین برای کودکان فراهم شدهاند تا ضمن بازی، کدنویسی نیز یاد بگیرند. را فراهم میآورد. از جمله خدمات جذاب این مرورگر میتوان به میزبانی رایگان برنامه ها روی سرورهای خودش اشاره کرد. سپس به به کمک درس سوم “نصب وردپرس در لوکال هاست” این cms را بصورت محلی (local) در سیستم خود نصب کرده و کار با آن را فرابگیرید. اگر شما از قبل با ویرایشگر مایکروسافت کار کرده باشید، StackBlitz برای شما بسیار ساده و خوب به نظر میرسد. بنابراین اگر میخواید سایت وردپرسی خود را راه اندازی کنید، با ما تماس بگیرید تا با کمترین هزینه این کار را برای شما انجام دهیم.

بیشترین استفاده از این سیستم ها در حال حاضر برای ایجاد سایت های قدرتمندی است که برای راه اندازی، شخصی سازی و نگهداری به سطح بالایی از دانش برنامه نویسی احتیاج ندارند. بهترین راه برای مقابله با این افراد تنظیم نمایش نظرات بعد از تایید شما است. این افراد این توانایی را دارند که پروژههای مستقل قبول کنند و صفر تا صد آن را خودشان انجام دهند. این سایت که در واقع یک نرمافزار است، با الهامگیری از کدها و بلوکهای زبان اسکرچ به کودکان اجازه میدهد بازی بسیار سادهای برای iOS، اندروید، فلش، ویندوز، لینوکس و سیستمهای مک بسازند.

اسکرچ برای دانشآموزان ۸ تا ۱۶ساله مناسب است و به زبان بسیار سادهای به دانشآموزان اجازه میدهد تقریباً هر چیزی را که دوست دارند، بسازند. این سایت تلاش میکند در حین یک بازی بسیار مهیج و آنلاین که تعاملی با گیمپلی رقابتی است، دانشآموزان را درگیر برنامهنویسی و آموزش کدنویسی کند.

روی این سایت علاوه بر اینکه شش ساعت آموزش رایگان کدنویسی کودکان عرضه شده است، میتوانید انتخاب کنید فرزندتان کدنویسی، ساخت بازی یا طراحی گرافیکی یاد بگیرد و بعد به سراغ دورههای عرضهشده برای هریک بروید. سایت گرافیک جذاب و هیجانانگیزی ندارد و بهتر است سراغ دانلود نرمافزار عرضهشده برای زبان روبی بروید. برای هریک از این آموزشها تعداد استفادهکننده، مدت زمان مورد نیاز برای انجام تمامی تمرینها و به پایان رساندن پروژه و در نهایت سطح آموزش ذکر شده است.