جدیدترین لیست از تغییرات کابینه رئیسی

او ممکن است وزیر بهداشت کابینه رئیسی شود. او در سالهای تحصیل خود در دانشگاه صنعتی شریف، رئیس بسیج دانشجویی بود و در زمان شهرداری محمود احمدی نژاد در تهران مشاور امور جوانان او شد. او در فاصله سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۳ میلادی مذاکرهکننده اصلی هستهای ایران با قدرتهای غربی بود و در سخنرانیهای طولانیاش درباره بیعدالتیهای تحمیل شده از سوی غرب علیه ایران سخن میگفت. رئیس کارزار انتخاباتی رئیسی در سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۲۱ میلادی بود و ممکن است معاون اول او شود.

او از سال ۲۰۱۹ میلادی به عنوان وزیر نیرو در دولت احمدینژاد فعالیت کرد و از سال ۲۰۱۹ میلادی رئیس بنیاد مستضعفان و رئیس کمیته امداد شد. کابینه احمدی نژاد کدامشان قرانی عمل کردند 1- خود اقای رئیسی از حضرت علی (ع) در مسجد حوری سخن گفت در سایت ایشان گفته اسلام به دولت معنوی معتقد است نه دولت رفاه حضرت علی (ع) میگوید از دری که فقر بیاید ایمان از پنجره میرود روز 25 خرداد در تقویم ایران روز گل وگیاه نام گذاری شد اقای احمدی نژاد انرا از تقویم ایران حذف کرد گیاه چیست؟

میافزاید: “این موضوع از آن رو امکانپذیر است چرا که رهبری در “گام دوم انقلاب” از لزوم سپردن امور به کارشناسان جوان در سطوح اداری بدون وابستگی حزبی و جناحی سخن گفتهاند؛ افرادی که به اصول انقلاب اسلامی پایبند باشند و ملتزم به نظرات رهبری”.

در دیدار نوروری جمعی از مسئولانبخشهای مختلف نظام مقام معظم رهبری فرمودندفرهنگ جامعه در همه ابعاد.منطبق با اموزه های قرانی باشد. او معاون وزیر دفاع در دوران ریاستجمهوری خاتمی و وزیر دفاع در کابینه روحانی و مشاور نظامی رهبری بوده است. او در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی تحصیل کرده که یکی از مهمترین مراکز کادرسازی در ایران محسوب میشود.

او اقتصاددان است و در دانشگاه امام صادق تحصیل کرده و از خانوادهای نسبتا تاثیرگذار است. او نزدیکی زیادی به آیتالله مصباح یزدی داشت. لذا انتظار تغییر اساسی نمیشود داشت و نمیشود بگوییم برویم با اینها مذاکره یا توافق کنیم. به گزارش آفتابنیوز؛ “المانیتور” مینویسد: “علیرغم اینکه برخی اعتقاد دارند رئیسی رئیس جمهوری محافظهکار خواهد بود، او فردی میانهرو است. رئیسی برخلاف دولتهای قبلی همه وزارتخانهها را از بالا به پایین تغییر نخواهد داد. البته او احتمالا هیچ فردی که با نظراتاش مخالف باشد را وارد کابینه نخواهد کرد. با این وجود، ممکن است او کابینهای که تکجناحی نباشد را تشکیل دهد و کابینهای غیرحزبی باشد”.

  • دعوتنامه تجاری از شرکت دعوت کننده
  • پرینت گردش حساب در سه ماه گذشته
  • لبنان: سفارت کانادا در بیروت
  • گواهی حساب بانک به لاتین
  • همهی مدارک را برای چک کردن همراه داشته باشید
  • بیمه رازی
  • آدرس سفارتخانه: 110 Atatürk Blvd. Kavaklıdere, 06100 Ankara – Turkey

چند روز پیش خبرگزاری رویترز گزارش داد: ترامپ خیلی کمتر از روسای قبلی آمریکا و با میانگین هفتهای یک گزارش اقدام به دریافت گزارشهای اطلاعاتی میکند. روزنامه انگلیسی دیلی میل در گزارشی عنوان کرده است که جو بایدن، رییس جمهور آمریکا، در اجلاس اقلیمی گلاسکو در حین دیدار با کاملیا همسر پرنس چارلز، با صدای بلند و طولانی باد شکم اش، کاملیا را شوکه کرد. وی با بیان اینکه یکی از نمودهای عملکرد ناموفق جو بایدن در عرصه سیاست خارجی موضوع افغانستان و چگونگی خروج نیروهای نظامی آمریکا از این کشور بوده است، اظهار کرد : بعد از اقدام آمریکا برای خروج نیروهای نظامی اش از افغانستان، دولت اشرف غنی بلافاصله سقوط کرد و دوام نیاورد و امور بار دیگر در دست گروه طالبانی قرار گرفت که آمریکا ۲۰ سال پیش برای مقابله با آن ها وارد خاک افغانستان شده بود.

جو بایدن که در انتخابات ۱۳ آبان ماه امسال به عنوان نامزد حزب دموکرات بیش از ۸۱ میلیون رای مردمی را به دست آورد، توانست در انتخابات گزینشگران ایالتی هم ۳۰۶ رای را از آن خود کند و رقیب خود یعنی دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق و نامزد حزب جمهوریخواه در این انتخابات را با بیش از ۷۴ میلیون رای مردمی و ۲۳۲ رای گزینشگران ایالتی پشت سر بگذارد.

در سال 1919 عمارت سون اسپرینگز به دست یوجین میر، رئیس سابق بانک مرکزی امریکا ساخته شد و در سال 1996 به قیمت 7/5 میلیون دلار ترامپ این عمارت را خریداری کرد و قصد داشت آن را به یک زمین گلف تبدیل کند اما از این کار منصرف شد. دموکراتها به طور فزایندهای نگران هستند که نارضایتی از ریاست جمهوری بایدن به قیمت از دست رفتن اکثریت آنها در کنگره در انتخابات میاندورهای بعدی تمام شود.

در انتخابات اخیر با رئیسی رقابت کرد اما آخرین نفر شد. او به نفع رئیسی در انتخابات اخیر کنارهگیری کرد. با وجود تکذیب بایدن، تحولات اخیر در افغانستان وجه شبههای قابل توجهی با ویتنام دارد. این ظرفیت را دارد که وزیر وزارتخانههایی، چون صنایع، معدن و تجارت شود. La loge به معنی جایگاه ویژه در سالن تئاتر است و بعضی از مورخان هنر بر این باورند که تصویر زن در تابلو بیانگر معشوقه است، نه خانمی که به تئاتر برده شده است.

ابراهیم رئیسی که در رقابت نه چندان سخت با ۱۸ میلیون رأی به عنوان رئیسجمهور انتخاب شد، از همان روزهای پس از برگزاری انتخابات بحث تشکیل کابینهاش به واسطه اعضای ستادی که با او در ایام انتخابات همراهی کردند داغ بود. او از اعضای سپاه بوده و در جنگ ایران و عراق حضور داشته است. او از اعضای سپاه و متحد نزدیک احمدینژاد بوده است.

پدرش “محمدباقر باقری” یکی از اعضای قدیمی مجلس خبرگان بود و عمویش “محمدرضا مهدوی کنی” وزیر کابینه و نخستوزیر موقت بود. نماینده مجلس بوده و جراح گوش و حلق و بینی است. او دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه امام حسین وابسته به سپاه و از فرماندهان سپاه در زمان جنگ بوده است. او طرفدار سرسخت آرمان فلسطین و از افراد نزدیک به سپاه است.

او هم آموزش حوزوی دیده و هم دارای مدرک کارشناس ارشد الهیات است. در پژوهش دهه نود در کالج لندن هم چنین ژنی، در دوقلوها که عامل چاقی و بیماری های روماتیسمی بود، دیده شده است. در دهه ۱۹۸۰، دو عدد از کازینوهای تحت سرپرستی ترامپ متهم شدند نسبت به سیاه پوستان اهانت کرده اند. نماینده دو دوره پارلمان بوده است و نامزد احتمالی پست وزارت اطلاعات است.

وزارت دارایی به ماریو مارسل میرسد که دوره ریاست وی در بانک مرکزی بهطور گسترده توسط تحلیلگران مالی مورد تحسین قرار گرفت. وی ادامه میدهد: اما از سوی دیگر این گفته نشان میدهد که در نهایت سیاست ترامپ و بایدن هردو اعمال فشار بر کشورمان و القای این است که اهداف ایران دستیابی به بمب اتمی است.

در ادامه به معرفی این افراد میپردازد: “حسین امیرعبداللهیان” گزینه برتر برای وزارت خارجه و فردی کلیدی در تیم سیاست خارجی رئیسی است. با توجه به فقدان تجربه رئیسی در امور سیاست خارجی، “جلیلی” نقش مهمی ایفا خواهد کرد. او پیشتر سفیر ایران در بحرین و معاون وزیر خارجه در امور عربی و آفریقایی در وزارت خارجه ایران بوده است. بررسی استراتژیک باید توسط شورای امنیت ملی و وزارت امور خارجه صورت گیرد.

یکی دیگر از نامزدهای قوی برای سمت وزارت خارجه است. او در جریان اشغال سفارت امریکا در تهران سرتیپ سپاه بود و مدتی را در لبنان گذرانده است. جلیلی عضو سپاه بوده و جانباز جنگ ایران و عراق است.