«روحانی واقعا رئیسجمهور بدشانسی بود

3. مدت زمانی را که در دولت اسلامی حضور دارم ، وقف خدمت صادقانه و متواضعانه به مردم و رفع مشکلات آنان و پیشرفت کشور نموده و از حقوق مردم دفاع نمایم و در مقابل بدخواهان ملت و متجاوزان به حقوق عمومی با قدرت بایستم. 2. با همه توان از ارزشها و فرهنگ اسلامی از جمله ولایت مطلقه فقیه، دینمداری، ایثارگری، شهادتطلبی، جانبازی در راه خدا، آزادی و آزادگی، سادهزیستی، پاکدستی، پاکدامنی، صداقت در گفتار و سلامت در عمل و رعایت شعائر اسلامی دفاع نموده و در راه ترویج آن بکوشم.

12. همه جای ایران عزیز و همه ایرانیان گرامی را شایسته خدمتگزاری دانسته و در راه آبادانی و رفع محرومیت از همه آنان با تمام توان بکوشم. در میزگرد هفتم زیبا فرزیننیا نگاهی به روابط ایران و پاکستان میاندازد و غلامرضا بابایی تاملی بر مسائل هستهای پاکستان دارد و سید رسول موسوی سیاست خارجی ایران و افغانستان را بررسی میکند.

به طور خاص از آقای هاشمی رفسنجانی، از آقای ناطق نوری من لازم است اسم بیاورم و باید بگویم. بنده در نماز جمعه هیچوقت رسمم نبوده است از افراد اسم بیاورم؛ اما اینجا چون اسم آورده شده است، مجبورم اسم بیاورم. کارنامهی درخشان سی سالهی انقلاب کمرنگ جلوه داده شد؛ اسم بعضی از اشخاص برده شد که اینها شخصیتهای این نظامند؛ اینهاکسانی هستند که عمرشان را در راه این نظام صرف کردند.

تجارت نیوز در این گزارش با استناد به آمار و ارقام به این پرسش پاسخ داده که آیا عملکرد اقتصادی دولت نهم و دهم به گسترش عدالت اجتماعی و کاهش شکاف طبقاتی کمک کرده است یا خیر؟

مجلس ششمیها هم که با کارگزارانیها زاویه داشتند، در مورد چهرههایی مثل بیژن زنگنه که خاتمی او را برای وزارت نفت معرفی کرده بود مته به خشخاش گذاشتند اما باز این مجلس همسو با دولت هشتم، به تمامی وزیران پیشنهادی خاتمی رأی داد. البته این آقایان را کسی متهم به فساد مالی نکرده؛ حالا در مورد بستگان و کسان، هر کس هر ادعائی دارد، بایستی در مجاری قانونی خودش اثبات بشود و قبل از اثبات نمیشود اینها را رسانهای کرد.

با این وجود، این رابطه نوعی همزیستی متقابل بوده و دستیاران کاخ سفید فعالانه تلاش میکردند تا بر شبکه فاکس نیوز تاثیر بگذارند به ویژه در مورد مسائلی مانند جلوگیری از تعطیلی دولت و هزینههای دولتی.

نظامیان ارتش (رژیم) اسرائیل مانور نظامی را در سرتاسر فلسطین اشغالی آغاز کردند که رسانههای این رژیم از آن به عنوان اعلام نشده و غافلگیر کننده نام بردند. اکنون اگر از برخی جوانان هم بخواهیم ساعت هفت و نیم سر کار باشند قبول نمیکنند اما ایشان با این سن صبح به دفتر خود میرفتند.

در سدهٔ دهم م، اقوام ترک به این کشور آمدند و حکومتهایی را تشکیل دادند که بر بخش بزرگی از ایران، حکومت میکردند. این کار، کار شایستهای برای نظام جمهوری اسلامی نیست. 5- همواره از دروغ بپرهیزم؛ به شعور و افکار عمومی احترام بگذارم؛ از دستکاری در اطلاعات و یا ارایه اطلاعات به گونهای که موجب فریب دیگران به ویژه مسئولان عالی نظام شود به شدت پرهیز کنم؛ به عنوان امین نظام جمهوری اسلامی، اطلاعات و اسرار نظام را حفظ نمایم؛ چه در زمان مسئولیت و چه بعد از آن رازدار باشم.

اعتراض کنندگان در این رابطه خطاب به زلنسکی اعلام کردند: ما خواهان جنگ با مردم روسیه نیستیم! اگر ما سیاست خارجی را تداوم سیاست داخلی کشورها بدانیم این سوال مطرح می شود که چه عوامل داخلی در اتخاذ سیاست خارجی موثر است. غُلهای رسانهای فراوان به خاطر اهداف ملی و تامین منافع ملیشان، سیاست خارجی کشورشان را تقویت میکنند. جهت استحضار، آیا کشور های غربی واقعاً خیلی علاقهمند به علم دانش و بازگشایی مراکز تحصیلی ما هستند و یا دولت انقلابی تازه به سرکار آمده که همزمان شده با شروع سال تحصیلی و میخواهند حجم عظیمی از واکسن را به ما در مدت کوتاهی بدهند،شاید شما بگویید آن ها جمعیت هدف کشور خود را واکسینه کردن و الان شروع به صادرات کردند، اما خواهشاً گزینه دومی رو هم مد نظر داشته باشید همان هشدار رهبری مبنی بر عملیات بیوتروریستی و لزوم اینکه دست اندرکاران لازم است نگاه پدافندی و امنیت زیستی به این مقوله داشته باشند، چون ذخایر عظیم انسانی ما که همگی جوان هستند دارند با واکسن خارجی واکسینه میشوند که ما هنوز اطلاعات درستی از عوارض و اثربخشی اون نداریم.

وی تاکید کرد: از نظر ما هر زمانی که طرف های مقابل به تعهدات کامل خود در برجام برگردند، آن زمانی است که می توانیم اعلام کنیم به یک توافق رسیدهایم. بدهی دولت به سیستم بانکی در روزی که ما دولت را تحویل در مرداد ماه گرفتیم، بیش از 74 هزار میلیارد تومان بوده است.

به زودی، شما در یک منازعه ی مستقیم خواهید بود. رئیس یک قوه به استناد یک اتهامِ ثابت نشده و مطرح نشدهای در دادگاه، دو قوهی دیگر را متهم کرد؛ این کار بدی بود، این کار نامناسبی بود؛ اینجور کارها، هم خلاف شرع است، هم خلاف قانون است، هم خلاف اخلاق است، هم تضییع حقوق اساسی مردم است.

چند سال قبل از این، بنده دربارهی فساد اقتصادی، به رؤسای قوا نامه دادم. در سال 2012 اوباما دستوری اجرایی برای بلوکه کردن تمام اموال بانک مرکزی ایران در آمریکا صادر کرد تا به این ترتیب از بازگرداندن آن پول به ایران جلوگیری کند.

آقای روحانی خیلی هم به لباس و ظاهر خودشان اهمیت میدهند. شنزر همچنین مدعی شده ترکها هم تا جایی که ممکن بوده از درهای باز معافیت برای صادرات طلا استفاده میکنند. مجلس چهارم به محسن نوربخش برای وزارت اقتصاد دولت ششم رای نداد تا در مرحله بعدی آیت الله هاشمی ، مرتضی محمد خان را برای این پست به مجلس معرفی کند.

وقتی اینجور حرفها مطرح میشود، تلقیهای نادرست در جامعه به وجود میآید، جوانها چیز دیگری خیال میکنند، چیز دیگری میفهمند. شاید هم، هرنوع بی ثباتی در این کشورها مترادف دورانی است که در آن دیوارهای کمونیسم در کشورهای اروپای شرقی همچون مهرههای دومینو یکی پس از دیگری افتادند تا سرانجام نوبت به خود مسکو رسید.

4. در گزینش همکاران، شایستهسالاری و معیار تقوا، مجاهدت در راه خدا، شجاعت، مردمدار ی، کاردانی و کارآمدی، سادهزیستی، روحیه خدمتگزاری و عشق به مردم را بر هر معیار دیگری ترجیح دهم و از هر نوع رابطهبازی ، گروهگرایی و جناحبازی به شدت خودداری نمایم. مجلس هفتم که در بدو تشکیلش وزیر راه و ترابری دولت اصلاحات را با استیضاح از کار برکنار کرده بود، به چهار وزیر دولت احمدی نژاد هم رای نداد.