متن سخنان دکتر روحانی در گفت و گوی زنده رادیو و تلویزیونی با مردم

پوتین های سربازی استحقاقی، که در هنگام خدمت سربازی به سربازان تحویل داده میشود، از جنس پلیمر است. تعلیق چند تحریم هستهای از سوی ایالات متحده آمریکا که هیچگونه اثر مثبت اقتصادی نیز در زندگی مردم ما به همراه نخواهد داشت، بیش از آنکه نشانهای از حسننیت تلقی شود، آغاز بازی جدید مقصرنمایی است. آقای روحانی با بیان اینکه رعایت استاندارد در ساخت مسکن باید یک امر مهم تلقی شود گفت: چه در لوله کشی چه در استفاده از مصالح ساختمانی و همچنین خرید تجهیزات مرتبط با یک ساختمان، همواره رعایت استاندارد باید یک اصل باشد. آقای روحانی در دیدار با وزیر و مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی افزود: در جاده ها وقتی سیستم هوشمند پیاده شد باید رانندگانی که قانون را رعایت می کنند با رانندگانی که احتیاط نمی کنند تشخیص داده شوند و اولی تشویق و به دومی هم تذکر داده شود. شاهزاده فیلیپ در طول بازدید از مالت چتری را روی سر همسر خود گرفته است. مقدمه : پس از دو قرن تلاش و کوشش و تبلیغات مذهبی و به کارگیری ایدئولوژی مذهبی – سیاسی از طرف مریدان و پیروان صفوی، سر انجام در سال 907 هجری حکومت صفویه را رسماً تشکیل شد.

انتخابات سر جای خودش مهم است و اهمیت فوقالعادهای نیز دارد اما آن اهداف بلند، باید سر جای خودش باقی بماند. مجلسی گفت: با توجه به چشم اندازی که وجود دارد به نظر نمیرسد که به این زودیها اتفاق خاصی در حوزه برجام رخ دهد، در این زمینه برای اینکه بن بست مذاکرات از بین رود، باید دوطرف از مواضع خود عقب نشینی کرده و به نوعی از برخی از خطوط قرمز خود عدول کرده، اما به نظر میرسد که هیچ یک از طرفین چنین کاری را انجام نخواهند داد. بدنه این کفش ها باید توسط لایه های محافظ پوشیده شود تا مقاومت آنها بالا تر برود. خرید پوتین نظامی امریکایی به دلیل وجود تحریم ها با دشواری مقدور است حال آنکه شرکت های تولید کننده ایرانی نیز چیزی کمتر از برندهای آمریکایی ندارند. از آنجایی که اخلاق کسب و کاری ژاپنی ها براساس مدل های کسب و کار برون سپاری بنا شده است تقریبا هر کاری که بخش خصوصی از عهده آن بربیاید کاملا از زیر نظر دولت خارج می شود. این کشور توانسته طی پنج سال گذشته حجم زیادی از دولت خود را کاهش داده و در عوض سهم بخش خصوصی را زیاد کند. وصول به این هدف را کُند و یا خدشهدار کند از دیدگاه اسلامی نفی خواهد شد.

بازگشت اکنون بر آن است که با موازین اسلامی جامعه نمونه (اسوه) خود را بنا کند. فرهنگی و همبستگی ملی را تأمین می کند. فرهنگی و اسلامی از طریق تأسیس مراکز تحقیق و تشویق محققان. طلیعه حکومت اسلامی که خواست دیرینه مردم مسلمان بود نوید پیروزی نهایی را داد. ما یک بار تحریم را شکست دادیم و مطمئنا در کنار همدیگر بار دیگر تحریم را شکست خواهیم داد. در سال ۲۰۰۱ میلادی به بوریس یلتسین به خاطر خدماتش به کشور نشان لیاقت درجه یک اعطا شد. او به یکباره بعد از مرگ پدرش در سال ۱۹۵۲ به جای وی به تخت نشست و اکنون در سن ۹۰ سالگی طولانی ترین دوران زمامداری را در جهان در اختیار دارد. فکر نکن همیشه میتوانی این حرف را بزنی ما هم سکوت کنیم. خطیب نماز جمعه تهران دادمه داد: ما یک شهید حاج قاسم هم داشتیم و شهادت او کاری معرکه کرد. کریمی قدوسی ادامه داد: ما آن گونه که امام فرمودند مفتخریم که انقلاب فاطمی داریم. 5 – امامت و رهبری مستمر و نقش اساسی آن در تداوم انقلاب اسلام.

متعهد با رهبری ایشان تحرک نوینی یافت. سه فیلم با حضور او اکران شد: خانه ساکت (Silent House)، مارتا مارسی می مارلین (Martha Marcy May Marlene) و کمدی صلح، عشق و سوتفاهم (Peace, Love & Misunderstanding). 9 – سه نفر از دانشگاهیان. میزان بیکاری در این کشور نیز بسیار کم بوده و تقریبا سه درصد است. بنابراین میزان موفقیت سفر گروسی به ایران و همچنین همکاریهای آتی تهران و آژانس بستگی به کیفیت ایفای نقش او خواهد داشت چراکه هر زمان روابط ایران و آژانس جنبه فنی پیداکرده است مشکلات قابلحل بودهاند، اما این مسئله زمانی با چالش مواجه شده است که مدیرکل آژانس بهجای نقش فنی، بازی سیاسی انجام داده است. جنت یلن (Janet Yellen) نخستین رئیس زن تاریخ فدرال رزرو آمریکا، حالا میتواند با تبدیل شدن به نخستین وزیر خزانهداری زن ایالات متحده، تاریخساز شود. رئیس جمهور در ادامه بنادر را در ترانزیت کشور بسیار مهم ارزیابی کرد و بندر چابهار را در این زمینه دارای جایگاه ویژه دانست و گفت: خوشبختانه ترانزیت در بندر چابهار از 2/5 میلیون تن به 8/5 میلیون تن رسیده است و این بندر با توجه به موقعیتش محل تلاقی و ارتباطات ترانزیتی مهمی در منطقه خواهد بود. روند تحول فکری و عقیدتی راه خود را به سوی هدف نهایی (حرکت به سوی الله) بگشاید.