متن کامل گفتگوی دکتر محمدرضا تقوی فرد با دکتر احمدی نژاد درباره سینما

الیزابت آردن در زمینهی لوازم آرایشی زنان، مبتکر بود و آرایش چشم را به زنان آمریکایی معرفی میکرد و پیشگام «تغییر اساسی ظاهر» بود. وقتی که آن ها به زیرزمین رسیدند، جوزف یک حوله ی آغشته به ماده ی بیهوش کننده ی اتر را جلوی دهان الیزابت گرفت و بعد از بیهوش شدن الیزابت او را به زنجیر به دیوار زیرزمین بست. رییس دولتهای نهم و دهم با روش همیشگی اش از پاسخگویی به بیشتر سوالها خودداری کرد.به گزارش فرارو، احمدینژاد مقابل دوربین رادیو اروپای آزاد / رادیو آزادی نشست؛ رسانهای که رادیو فردا بخش فارسی آن است. این تحرکات، اما برخی را در عالم سیاست نگران کرده که نکند رئیس دولت نهم و دهم بار دیگر مجال بازگشت به قدرت بیابد و آن تجربه تلخ تکرار شود. اعتمادآنلاین: گفتوگوی محمود احمدینژاد با رادیو فردا بار دیگر نشان داد رئیس دولتهای نهم و دهم همچنان به «شنا برخلاف جریان آب» اصرار دارد. او در این گفتوگوی چالشی به پرسشهای مهمی پاسخ داده و یا شاید بهتر است بگوییم پاسخ نداده است.

درست به دلیل همین پیشرفتهای اتمی ایران است که دولت بایدن ادعا میکند که امکان دارد واشنگتن به زودی نفع و مزیتی را در احیای توافق برجام برای خود نبیند. این بار هم اگرچه با یک رسانه معاند مصاحبه کرد و عملا هیچ حرف مهمی هم نزد، اما توانست همه توجهها را به خود جلب کند. هستند. استفاده از این تعرفهها در آن مقطع به عنوان اهرم سیاسی برای آزادی برانسون، تمام اصول حقوقی منطقی شناختهشده را نقض میکرد، فارغ از اینکه هدف چه اندازه ارزشمند باشد. این امری طبیعی است که محمود احمدینژاد با حکم مقام معظم رهبری عضو مجمع تشخیص نظام باشد؛ یعنی نقش مشورتی دادن به کسی که هشت سال به عنوان رئیس دولت زمام امور کشور را در دست داشت میتواند تا حدی در امور تاثیرگذار باشد و کسی که عنوان رئیسجموری اسبق را یدک میکشد تجربیاتش را در مواقع لازم در میان میگذارد. بایدن در آگوست ۲۰۲۰ رسماً به عنوان کاندیدای ریاستجمهوری دموکرات معرفی شد. آیت الله رییسی با تاکید بر جایگاه والای مسجد در دین اسلام، خاطر نشان کرد: مساجد مرکز ارتباط مسلمانان با یکدیگر، مرکز عبادت پروردگار، جایگاهی برای اطلاع مردم از مسائل و محلی برای امید آفرینی هستند و بسیاری از یاس ها در مسجد تبدیل به امید می شود.

بر خلاف بقیه کشورها که پول ندارند و ما باید برای همهچیز به آنها کمک هزینه بدهیم، عربستان سعودی خریدار کلان محصولات آمریکایی است. اداری، فرهنگی، نظامی، سیاسی و غیر اینها باید بر اساس موازین اسلامی باشد. در اقتصاد مقاومتی نیازمند سرمایه هستیم و باید از بخش خصوصی و جذب سرمایه داخلی و خارجی در زمینه های مختلف از جمله مسکن بهره مند شویم. در اواخر دوره صفویه با وارد شدن ایران به نظام جهانی تحولی در اقتصاد و جامعه ایرانی به وجود آمد و این امر در یک فرآیند تاریخی زمینه شکلگیری دولت مطلقه مدرن را فراهم کرد. امیر حسن کاکائی، دیگر کارشناس خودرو هم درباره آینده بازار خودرو پس از احیای برجام به اقتصاد آنلاین توضیح می دهد: کاهش قیمت خودرو پیرامون مذاکرات وین بستگی به نوع خودرو دارد و قیمت خودروهای خارجی حداقل ۳۰ درصد کاهش را تجربه خواهند کرد و علت این کاهش حبابی بودن قیمت این خودروها است. اتحادیه اروپا بیش از چهل درصد از گاز مصرفی را متکی به روسیه است. فرارو- محمود احمدی نژاد اخیرا با رادیو اروپای آزاد یا همان رادیو فردا مصاحبهای جنجالی و بحث برانگیز داشته است. به گزارش جام نیوز، در روزهای اخیر، گفت وگوی محمود احمدی نژاد با رسانه ضد ایرانی رادیو اروپای آزاد، واکنش های فراوانی را به دنبال داشته است.

آن هم در حالی که فارغ از محتوای گفتههای احمدینژاد، انجام چنین مصاحبههایی در این سطح مسبوق به سابقه نبوده و شاید آخرینبار که نه یک رییسجمهوری سابق، بلکه یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با یک رسانه خارجی به گفتوگو نشست، کار به جنجال رسانهای و متعاقبا عذرخواهی صریح سیاستمدار ایرانی انجامید. گفت: در آن زمان اگر فردی با رسانههای خارجی مصاحبه میکرد، برخورد و تهدید میکرد و به همه دستور میداد که حق ندارید با رسانههای خارجی از جمله رادیو فردا و مواردی از این قبیل گفتوگو کنید و میگفت هر کسی این اقدام را انجام دهد و از دستور سرپیچی کند، مجازات شود، اما در حال حاضر نمیدانم چه اتفاقی افتاده که خودش مصاحبه میکند. تاسعاً: وجود پیچیدگیها و ابهامها در متن برجام و نیز گمان نقض عهد و تخلفات و فریبکاری در طرف مقابل بویژه امریکا، ایجاب میکند که یک هیئت قوی و آگاه و هوشمند برای رصد پیشرفت کارها و انجام تعهدات طرف مقابل و تحقق آنچه در بالا بدان تصریح شده است، تشکیل شود. این همه خودنمایی برای چیست؟ بهادریجهرمی در ادامه سخنان خود درخواست کرد که برای فروش نفت به دولت اعتماد شود نه به افرادی که اطلاع ندارند.