مشاوره دیجیتال مارکتینگ و آموزش مهارت های بازاریابی دیجیتال

چه کسب و کار کوچک یک نفره باشید و چه شرکت بزرگی داشته باشید باید از دیجیتال مارکتینگ برای رسیدن به هدف نهایی خود در بازاریابی استفاده کنید که قبل از هر چیزی به بهترین دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید. آل دیجیتال، جزو بهترین فروشگاههای اینترنتی موبایل و تبلت است، که سابقه زیادی برای فعالیت در این حوزه دارد. بهترین شیوه استفاده از ویدیو مارکتینگ و پادکست مارکتینگ استفاده آن ها در کنار یک دیگر برای محصول تان است.

اگر یک دیجیتال مارکتر بخواهد پیام خود در جایی قرار دهد که افراد، بیشتر وقت خود را در آن میگذرانند، بهترین گزینه، رسانههای اجتماعی است. سلام. بله هر چقدر تعداد پلاس های، توییتها، لایک های مطالب شما بیشتر باشد به سئو سایت شما کمک می کند تا در موتورهای جستجو خیلی بهتر دیده شود و به عبارتی دیگر بتوانید در رتبه های بالا قرار بگیرید. اما با پست بین 48 تا 72 ساعت طول میکشد تا سفارش به دست شما برسد. اگر بین چند کالا برای خرید مردد بودید، این امکان وجود دارد تا با مشاوران فروشگاه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

همچنین قسمتی برای پرسش کاربران در سایت طراحی شده است که میتوانید سوالات خود در مورد محصولات را بپرسید و مشاوران آل دیجیتال به شما پاسخ میدهند. اینستاگرام مارکتینگ یا بازاریابی اینستاگرام روشی است که برندها از آن برای ارتباط با مخاطبان هدف خود استفاده می کنند. کیف پول شما همیشه در دسترستان خواهد بود و میتوانید در هر زمان که بخواهید از آن استفاده کنید. یکی از ویژگیهای خوب این فروشگاه اینترنتی امکان مشاوره رایگان پیش از خرید محصول است. فروشگاه اینترنتی جانبی یکی از نمونههای موفق نیچ مارکتینگ است، که با هدف قرار دادن بازار لوازم جانبی گوشی و تبلت توانست موفقیت چشمگیری کسب کند.

در کنار این موارد فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی امکان بازگشت محصول تا 7 روز بعد از ارسال را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. در زمینه پشتیبانی و خدمات پس از فروش هم مقداد آی تی به مشتریان خود از طریق تلفن ثابت و سامانه پیامکی خدمات میدهد. پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز از طریق تلفن ثابت در دسترس خریداران قرار دارد.

تمرکز اصلی این فروشگاه روی عرضه مدلهای مختلف تلفن همراه از تمامی برندهاست. اگر در شهر تهران هستید، مقداد آی تی سفارشات شما را از طریق پیک یا پست ارسال میکند. قیمت محصولات عرضه شده در مقداد آی تی کمی از سطح بازار گرانتر است؛ اما نسبت به فروشگاههای بزرگ مثل دیجی کالا محصولات را با قیمت کمتری به فروش میرساند.

کسب رتبه ممتاز به عنوان یک حرفهای در فیسبوک نشان دهنده دانش پیشرفته شما از این پلتفرم است و مهارت شما در کار و درک این پلتفرم را نشان میدهد. در رابطه با پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز آل دیجیتال به فکر مشتریان بوده و 7 روز مهلت تست در نظر گرفته است.