چگونه یک گزارش خبری خوب بنویسیم؟

وی ادامه داد: ما امروز شاهد هستیم که علیرغم اینکه دشمن تلاش داشت این انقلاب و نهضت را از درون و در کشور ما پر هزینه کند و با فتنهها و توطئهها روبرو کند، محور مقاومت گسترش پیدا کرده و شکل گرفته است.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت مرز برای این استان مهم است و این استان با دارا بودن ۱۶۰۰ کیلومتر مرز، ظرفیتهای تجاری خوبی دارد و این موضوع میتواند شاخصهای امنیتی را تقویت کند. معاون سازمان امور مالیاتی درباره سوال ایسنا درباره مالیات خانههای لوکس گفت: سازمان امور مالیاتی تا پایان ۱۰ ماهه سال جاری باید نسبت به اعلام واحدهای مسکونی گران قیمت اقدام کند و دستگاههای متولی چون وزارت راه و شهرسازی بخشی از اطلاعات آنها را به سازمان ارسال کنند که تاکنون معادل ۱۲ هزار واحد مسکونی گران قیمت به سازمان امور مالیاتی ارسال شده و این رقم میتواند در ادامه اجرای این قانون بیشتر شود. محمد تقی معاون اداری مالی وزارت علوم درباره افزایش حقوق اعضای هیئت علمی در بودجه سال ۹۹ گفت: حقوق اعضای هیئت علمی در بودجه ۹۹ افزایشی نداشته و همانند سال ۹۸ اعمال میشود.

به گزارش ایسنا، در ابتدای این جلسه دکتر حیدری نماینده دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: گزارش این دانشگاه در مورد مسائل پیش آمده در کنکور علوم پزشکی سال گذشته در جلسه آینده مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد. محبوب ترین خبرخوان فارسی iOS، بالاخره پس از مدت ها برای اندروید هم منتشر شد تا کاربران پرشمار سیستم عامل گوگل با داشتنش لحظه ای از اتفاقات مهم دنیا عقب نمانند. این اتهام برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ پس از تحقیقات مجله آلمانی اشپیگل و اطلاعات به دست آمده توسط وب سایت فوتبال لیکس در رسانه ها عنوان شد.

همچنین وزیر اطلاعات با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد، حجت الاسلام والمسلمین محامی در این دیدار گفت: در استان خدمات خوبی ارایه شده و همه معترف هستند که قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست و باید قدردان زحمات نظام باشیم. همچنین در این جلسه استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با همه تهدیدهای مختلف، از طریق مرز سیستان و بلوچستان، امروز با انسجامی که در تمامی مجموعهها وجود دارد این استان از لحاظ شاخصهای امنیتی در حد قابل قبولی است. از آنجا که اجرای قانون پایانههای فروشگاهی و سامانه مودیان کار بزرگی است، نباید اجرای آن را فدای عجله کرد زیرا، اجرای این قانون به حداقل ۵ تا ۱۰ سال زمان نیاز دارد و زمان اولیه درنظر گرفته شده برای این قانون زمان کمی بود.

اما آنها معتقدند که اسناد باقیمانده که گفته میشود بیش از 400 صفحه است، باید در اختیار نشریه معروف نیویورک تایمز قرار گیرد. یکی از این تغییرات این است که در شش ماه نخست دیگر مشمولان در تاریخ ۱۹ هر ماه اعزام نشده و اعزام ها در تاریخ یکم، دوم و سوم هر ماه صورت می گیرد. اما رونالدو نگران است که رسیدن پرونده به دست این رسانه، دردسرهای جدید در سالهای پیش رو برای او درست کند. دادگاه رسیدگی به این پرونده قرار است هفته آینده تشکیل شود. امّا جورج بوش به دلیلی که هیچگاه آن را درک نکردم نام ایران را در فهرست محور شرارت قرار داد. آفرین به میلاد کیمرام که پیام های اخلاقی و جملات ده ریشتری خود را به صورت شماتیک به تصویر میکشد تا برای عزیزان بی سواد هم قابل درک باشد.

این نشان میدهد کسانی که واقعاً توافق را درک میکنند، به ارزشهای موجود در آن واقفند. تمام نویسندگان اذعان می دارند که تمام بخش های نسخه ارائه شده بدون داده های جعلی نگاشته شده است و فاقد اطلاعات تحریف شده شامل دستکاری فریبنده، تصاویر جعلی و سرقت علمی – ادبی میباشد. البته وکلای خانم کاترین مایورگا نیز قبول دارند که اطلاعات پرونده نباید تا رای نهایی به انتشار عمومی برسد و در این مورد با وکلای رونالدو همعقیده هستند. ممکن است مشکلات جدیدی در انتظار کریستیانو رونالدو در خصوص پرونده مربوط به کاترین مایورگا باشد.

اگر مقالهتان روش جدیدی پیشنهاد میدهد، لازم است اطلاعات دقیقی را در مقاله بگنجانید تا خوانندهی مطلع بتواند این آزمایش را مجدداً انجام دهد. وزیر اطلاعات افزود: ما امروز شاهد هستیم که با همه فتنهها و توطئهها و تجزیه طلبیها و فعالیتهای تروریستی و دسیسههای گروهکها، و بخصوص فتنهگریهای رژیم صهیونیستی و همچنین اقدامات وسیع و گسترده آمریکا، به لطف الهی و با رهبریهای رهبر حکیممان سربلند، در ایران، منطقه و دنیا هستیم. وی افزود: با وجود این وضعیت، متاسفانه بحرانی بودن اوضاع جدی گرفته نمی شود. وی تاکید کرد: این قدرت، افتخارات و سربلندیها مرهون تدابیر مقام معظم رهبری (مدظلهالعالی)، امام راحل (ره) و شهدا و حضور ملّت همیشه در صحنه انقلاب اسلامی است.

وی تاکید کرد: این انقلاب و این نهضت مدیون خون شهدا و مرهون حضور موثر مردم، استقامت، صبوری، تلاش و جهاد همه قشرها، اقوام و مذاهب این کشور است. وی درباره اتصال دستگاههای کارتخوان به پرونده مالیاتی گفت: به طور متوسط هر مودی تقریبا ۴ تا ۵ دستگاه کارتخوان دارد و در حال حاضر نزدیک به یک میلیون و ۹۰۰ هزار دستگاه کارتخوان درخواست اتصال به پرونده مالیاتی داشتهاند. البته وکلای خانم کاترین مایورگا نیز قبول دارند که اطلاعات پرونده نباید تا رای نهایی به انتشار عمومی برسد و در این مورد با وکلای رونالدو هم عقیده هستند. فروشنده دریافت میگردد؛ شماره مذکور به عنوان شناسه اختصاصی اشخاص خارجی بوده و باید در سامانه معاملات سازمان امور مالیاتی در هنگام ارسال اطلاعات واردات درج گردد.

معاون سازمان امور مالیاتی از تدوین و ابلاغ دستورالعمل سوتزنی یا مبارزه با فرار مالیاتی تا قبل از پایان سال خبر داد. همکاری با مدیر و معاون پرورشی و سایر در خصوص الویت بندی و تدوین برنامه ها و پیش بینی منابع مورد نیاز فعالیتهای تربیتی با توجه به نیازها و ویژگی های دانش آموزان جهت ارائه و تصویب در شورای مدرسه. معاون سازمان امور مالیاتی در پاسخ به سوال دیگر ایسنا درباره آخرین وضعیت مالیات اینفلوئنسرها گفت: در راستای اجرای این مالیات باید صبر کنیم تا سالجاری تمام شد و اظهارنامههای مالیاتی در این زمینه تکمیل و ارسال شود.

سازمان امور مالیاتی وظیفه خود در راستای اخذ مالیات از اینفلوئنسرها در سالجاری مبنی بر تدوین دستورالعملها و ابلاغ آنها را انجام داده است. مسئله ای که در ارسال صورت معاملات فصلی خرید و فروش، مودیان باید مد نظر داشته باشند، دریافت کارت اقتصادی است و ارسال مدارک به سازمان امور مالیاتی باید به همراه کد اقتصادی ذکر شده در این کارت باشد تا مورد پذیرش قرار بگیرد.

مسیحی افزود: همکاران ما در مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی در تلاش هستند تا نیمه اول سال آینده به بخشی از مودیان در این زمینه فراخوان دهند. وی با بیان اینکه دولت سیزدهم، دولتی مردمی است افزود: این دولت، تمام همت و تلاش خود را در جهت رشد اقتصادی و اشتغال مردم این استان و رفع مشکلات معیشتی و اجتماعی سیستان و بلوچستان به کار گرفته است.

امام جمعه زاهدان بیان داشت: به نظر می رسد استان با مشکلاتی مواجه است که به تعبیری ربطی به تحریمهای اقتصادی و مشکلات بودجهای ندارد، علیرغم تمام تحریمها بودجههای فراوانی به استان تزریق شده است، و نیاز است تا از این بودجهها درست استفاده بشود در حال حاضر طرحهای زیادی با هزینههای بالایی داریم که الان تکمیل نیست و ناتمام مانده است.