کد نویسی چیست؟

درواقع آنها با استفاده از وردپرس تلاش میکنند تا صاحب یک سایت با قابلیتهای زیاد اما هزینهای مقرون به صرفه شوند. گرچه در گذشته برای داشتن یک وبسایت باید حداقل با اصول اولیه وبسایت آشنا میشدید، اما امروزه به لطف وجود این سیستم قدرتمند، برای مدیریت وبسایت، شما نیاز به هیچ گونه مهارت کدنویسی نخواهید داشت. به عبارت دیگر، تابع شماره یک از متغیری به نام «i» و تابع دو نیز از همین متغیر استفاده میکنند و هیچ مشکلی ایجاد نمیشود. بهصورت مختصر میتوان گفت، CMS یک سیستم مدیریت محتوا است که به شما این امکان را میدهد که بدون هیچ دانش برنامهنویسی، یک وبسایت راهاندازی کنید و بتوانید خیلی راحت و ساده از عهده مدیریت کردن این وبسایت، بدون اینکه نیاز به استخدام یک فرد حرفهای داشته باشید، بربیاید.

چندین بازی ساده با گرافیک بسیار عالی تدارک دیده شده است که منطق برنامهنویسی را به کودک منتقل میکند. دانشجویان دانشگاه MIT، زبان برنامهنویسی اسکرچ را توسعه میدهند و چندین شرکت بزرگ دنیای فناوری مانند گوگل از آن پشتیبانی میکنند. برنامهنویسی PHP بیشترین میزان استفاده را در زبانهای برنامهنویسی سمت سرور دارد؛ جالب است بدانید که 79 درصد از وبسایتهایی از زبان سمت سرور برای توسعه استفاده کردهاند، با PHP نوشته شدهاند. با کدزنی کاری که دیروز به راحتی انجام می شود امروزه بسیار راحت انجام می شود و کاری که امروز به راحتی انجام می شود فردا بسیار راحت انجام خواهد شد بنابراین کدزنی همیشه پشت همه ی تکنولوژی ها و آینده ی بی دردسر و راحت تر بوده، هست و خواهد بود.

برنامه نویسی کمک میکند تا بتوانید ساختارهای رمزگذاری پیچیده را به راحتی حل کنید! با این کار مواردی که معمولا از کنترل شما خارج هستند و سبب اشکالات غیرضروری در سایت میشوند، به راحتی تحت نظارت شما درمیآیند. کاربران شما با جستجوی ویژگی های ملک مورد نظر خود در سایت شما سریع تر به نتیجه میرسند. ویژگی دیگر آن نیز این است که از تمهای مختلف پشتیبانی میکند و به شما اجازه میدهد تا بهراحتی هرچه تمام بین این تمها جابهجا شده و از هریک از آنها متناسب با نیاز خود استفاده کنید.

این سایت دورههای مختلفی برای کودکان در ردههای مختلف عرضه میکند و درسهای اولیه آن رایگان هستند. برای مثال اگر قصد راهاندازی یک فروشگاه دارید میتوانید از افزونهی WooCommerce که یکی از قدرتمندترینهای فروشگاه­سازهای وردپرس است استفاده کنید (از ویژگیهای ووکامرس میتوان بهرایگان بودن، محاسبهی مالیات، فروش محصولات مختلف و گزارشات فروش و درآمد اشاره کرد). در این مقاله قصد داریم تا به انواع سیستم های مدیریت محتوا بپردازیم و انواع CMS را به شما معرفی کنیم. تگ های strong از آن دسته از تگ هاست که می توانیم در داخل تگ هایی همچون p از آن ها استفاده کنیم.

چه برنامه هایی با سی شارپ می توانیم بنویسیم ؟ یعنی اطلاعاتی که در چنین سایت هایی وجود دارد، برای همه افراد یکسان است، چیزی به نام پایگاه داده وجود ندارد و معمولا اطلاعاتی از کاربر گرفته نمی شود. اسکرچ برای دانشآموزان ۸ تا ۱۶ساله مناسب است و به زبان بسیار سادهای به دانشآموزان اجازه میدهد تقریباً هر چیزی را که دوست دارند، بسازند. این سایت که در واقع یک نرمافزار است، با الهامگیری از کدها و بلوکهای زبان اسکرچ به کودکان اجازه میدهد بازی بسیار سادهای برای iOS، اندروید، فلش، ویندوز، لینوکس و سیستمهای مک بسازند.

نرمافزار این مؤسسه را از روی سایت برای آیپد دانلود کنید و با استفاده از آن به کودکتان اجازه دهید یک بازی، داستان هیجانانگیز، انیمیشن و نظایر اینها را قدمبهقدم توسعه دهد. به این وبسایت مراجعه کرده و با دانلود نرمافزار آن فرزندتان را تشویق کنید اولین بازی عمرش را برنامهنویسی کند، شاید در آینده بازیساز دیجیتالی بزرگی شود.

درواقع در هر زمان که تیمهای متخصص اقدام به تنظیم کدی برای وبسایت شما میکنند، میتوانید مطمئن باشید که این کار باتوجه به اصول و استانداردها و روشهای تخصصی انجام میشود. برای اینکه با فضای معماها و نحوه کارشان بیشتر آشنا شوید، میتوانید دموی یک معما را به صورت آنلاین بازی کنید. این برنامه شامل دهها بلوک و قطعه کد تعاملی و گرافیکی است که فقط با کشیدن و رها کردن میتوانند مقدمات ساخت یک برنامه یا بازی را فراهم کنند. 3. کار کردن با آن گرافیکی است و میزان کد نویسی ها بسیار کمتر از سایرین است.